Informacija apie tarptautinę mainų programą FLEX

• Paskelbta: 2022-10-07
  • Kategorija: Pranešimai

12 Ig klasės mokinių spalio 7 d. klasės valandėlės metu dalyvavo tarptautinės mainų programos FLEX pristatyme. Programos kuratorė Elena papasakojo mokiniams apie programos tikslus, dalyvio paraiškos teikimo subtilybes, o programos alumnė Akvilė pasidalijo savo patirtimi Amerikoje. FLEX programą 1992 m. sukūrė JAV Kongresas. Programos tikslas yra skatinti abipusį supratimą tarp JAV ir regiono valstybių piliečių, kadangi moksleiviai sužino apie JAV bei supažindina amerikiečius su savo valstybėmis. Kiekvienas stipendiją gavęs mokinys vienerius metus tampa JAV priimančios šeimos nariu ir mokosi Amerikos vidurinėje mokykloje. Tikimės, jog mūsų gimanzistai nepabijos iššūkio ir teiks paraiškas.

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Alina Kalinauskienė