Projektas „Pamokos kitaip“

• Paskelbta: 2022-12-06
  • Kategorija: Pranešimai

2022-12-01 gimnazijoje buvo organizuotas projektas „Pamokos kitaip” su KU Sveikatos mokslų fakulteto socialinio darbo katedros studentais Kim (Japonija), Chioma (Nigerija), Patience (Nigerija), Hagar (Gana), Hannah (Indija) ir jų dėstytoju doc. dr. Valdu Rimkumi. Studentai pristatė savo šalių didžiausius ir gimtuosius miestus, pasakojo apie šalių kultūrą, ugdymo sistemas, mokinių ir jaunimo gyvenimą. Projekte dalyvavo  Ib, IIc, IIe, IIf, III1, III4, III5, III7, III8, III10, IV3, IV7 gimnazijos klasės. Mokiniai uždavė įvairius klausimus, į kuriuos gavo išsamius atsakymus.

Po susitikimų ir studentai, ir dalyvavę mokiniai bei mokytojai dalinosi įspūdžiais ir puikia nuotaika bei išsakė viltį dar ne kartą susitikti.

Anglų kalbos mokytoja metodininlė Laima Rimkienė