Tarptautinė iniciatyva „Globalaus švietimo savaitė 2022“

• Paskelbta: 2022-11-18
  • Kategorija: Pranešimai

Gimnazistai dalyvauja tarptautinės iniciatyvos „Globalaus švietimo savaitė 2022“ renginiuose

Nuo lapkričio 14 dienos iki lapkričio 24 dienos Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizuoja pamokų ciklus „Pažinimo voratinklis“.  Šios nuotolinės pamokos yra tarptautinės iniciatyvos „Globalaus švietimo savaitė 2022“ renginių ciklo dalis.

Lapkričio 16 d. ,,Vaivorykštės“ gimnazijos mokiniai stebėjo nuotolinę paskaitą „Klimato kaita“. Lektorius – prof. dr. Egidijus Rimkus, Vilniaus universiteto Hidrologijos ir klimatologijos katedra. Pamokoje sužinojo, kaip žmonių veikla keitė klimatą XX ir XXI amžiuje, kaip temperatūra ir krituliai kito Lietuvoje, kokią ateitį pranašauja mokslininkų sukurti modeliai bei su kokiomis problemomis susidursime jau netolimoje ateityje.

Lapkričio 17 dieną Ig klasės mokinių komanda ,,TERRA“ ir biologijos mokytoja metodininke Raimonda Kundrotiene dalyvavo nacionaliniame viktorinų žaidime „Globalios problemos: žemė, oras ir vanduo“, kuriame dalyviai susikovė su priešininkais iš kitų Lietuvos mokyklų.

Mokiniai atsakinėjo į  klausimus susijusius su klimato kaita bei kitomis ekologinėmis problemomis.