Gimnazistai renka savo prezidentą

Kovo 25 dieną  Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijoje klasės valandėlių metu vyko interviu su kandidate į mokinių prezidento postą. Pokalbis buvo transliuojamas „Zoom“ platformoje. Jo metu kandidatė Darija Sermontytė papasakojo, kodėl nusprendė kandidatuoti į šį postą, pristatė savo planus, viziją, įvardijo, kokias problemas įžvelgia mokyklos bendruomenėje ir kaip galėtų gerinti gimnazijos mikroklimatą bei atsakė į mokyklos bendruomenei rūpimus klausimus. Paklausta, kaip jautėsi interviu metu, D. Sermontytė pripažino: „Nors ir dažnai tenka atsakinėti į įvairius klausimus, iš pradžių jaučiausi kiek neįprastai, , tačiau šįkart buvo kiek kitaip, nes ši patirtis man buvo ypač svarbi ir reikšminga. Visgi vėliau, pokalbiui jau įsibėgėjus ir atsakinėjant į klausytojų klausimus galiu teigti, kad jaučiausi vis drąsesnė ir ryžtingesnė savo pasirinkimu kandidatuoti į gimnazijos mokinių prezidento postą. Viliuosi, jog atsakiau į gimnazijos bendruomenei rūpimus klausimus, o ateityje, net jei ir netapsiu mokinių prezidente, galėsiu padėti gimnazijos bendruomenės nariams.“

Visas pokalbis buvo filmuojamas, tad negalėję stebėti tiesioginės transliacijos ar norintys pakartotinai peržiūrėti įrašą, interviu gali rasti Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos mokinių prezidentūros „Facebook“ puslapio paskyroje.

Mokinių prezidentūra