Meninio skaitymo šventė gimnazijoje

• Paskelbta: 2023-01-30

Meninio skaitymo šventė gimnazijoje

2023 m. sausio 26 d. gimnazijos teatro studijoje įvyko raiškaus skaitymo šventė – atranka į  Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajono etapą. Nemažas būrelis gimnazistų, mokytojų klausėsi įtaigiai, drąsiai skaitomų lietuvių autorių Lauros Sintijos Černiauskaitės, Liūnės Sutemos, Ilonos Ežerinytės, Mariaus Katiliškio grožinės literatūros kūrinių, ypač žiūrovų palaikymo sulaukė šauni trečiokų vaikinų grupė, sukūrusi literatūrinę kompoziciją pagal kunigo, poeto Mykolo Vaitkaus atsiminimus ir poeziją. Skaitovų pasirodymą vertinusi mokytojų lituanistų bei administracijos atstovų komisija nusprendė, jog į meninio skaitymo konkurso rajono etapą siunčiami visi šventėje dalyvavę skaitovai: Odilija Tinkutytė (Ie klasė), Viktorija Jonušaitė (Ie klasė ), Greta Daukšytė (Ig klasė), Izabelė Kurpeikytė (IVa klasė), Oskaras Gajauskas (IIIf klasė), Justas Grigalskis (IIIf klasė), Benediktas Pakalniškis (IIIe klasė), Arnas Simonaitis (IIIf klasė), Dovydas Urbonas (IIIe klasė). Gimnazistams pasirengti konkursui padėjo mokytojai Rasa Rusteikienė, Giedrė Mogilaitė bei Vidas Vaitkus. Sveikiname meninio žodžio puoselėtojus ir linkime sėkmės rajono etape.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai