Mokinių iniciatyvų projektas

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-03-07
  • Kategorija: Didžiuojamės

Baigėsi Mokinių iniciatyvų projektų, kurių tikslas – skatinti mokinių iniciatyvas, tobulinti finansinio raštingumo ir verslumo įgūdžius, gilinti žinias apie mokyklos biudžeto sudarymą, didinti mokinių įsitraukimą į mokyklos veiklas ir kurti atvirą sprendimų priėmimo kultūrą, idėjų pristatymo ir bendruomenės balsavimo etapas. Mūsų gimnazijai šioje veikloje talkino „Transparency International" Lietuvos skyriaus  „Sąžiningumo mokyklų tinklo" koordinatorius Povilas Rinkevičius.

Baigiamojo renginio metu, surinkusi 65,8 proc. balsų, nugalėjo II d klasės (kl. vadovė I. Ulonienė) idėja „Mokyklos poilsio zona mokiniams ir mokytojams“.
Mokinių iniciatyvų projektai finansuojami Savivaldybės biudžeto lėšomis iš Strateginio veiklos plano Žinių visuomenės plėtros programos priemonės ,,Mokinių verslumo ir finansinio raštingumo, projektų iniciatyvų skatinimas švietimo įstaigose“.

Sėkmės įgyvendinant idėją!