„Vaivorykštės“ mokinius įkvepia kūrybiški mokytojai

• Paskelbta: 2024-03-19
  • Kategorija: Konkursai

„Vaivorykštės“ mokinius įkvepia kūrybiški mokytojai

Respublikiniame vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkurse „Pasivaikščiojimai“ jaunieji kūrėjai savitai interpretavo įprastą dalyką – pasivaikščiojimą. Iš Vaivorykštės gimnazijos išsiųsta 14 vaikų darbų.

Kūriniuose atskleista pasivaikščiojimo nuotaika, emocijos, socialinių santykių įvairovė, paliestos globalios temos, šiandieninio pasaulio realijos, sąsajos su laiku, dvasinėmis, dorovinėmis žmonių vertybėmis. Atskleisdami savo individualaus piešimo ar tapymo stilių, manieras, pasirinkdami mėgstamas priemones, technikas, mokiniai vaizdavo geriausius pasivaikščiojimo draugus, netikėtas vietas, atskleidė pasivaikščiojimo bendravimo arba tylos grožį. Konkurse buvo vertinamas temos aktualumas, meninių sprendimų įvairovė, stilistinis vientisumas, meninės kalbos įvaldymas.

Vertinimo komisijai teko nelengva užduotis išrinkti laureatus - konkurse dalyvavo apie 700 mokinių iš 102 respublikos ugdymo įstaigų. Konkurso dalyvius paruošė 112 mokytojų. Organizatoriai džiaugiasi, kad 8 mokytojai pristatė parodai ir savo kūrinius. Juk geriausiai mokinius įkvepia kūrybingi mokytojai. Linkime konkurso dalyviams kuo dažniau pasivaikščioti kūrybos keliais žvaliai, išradingai ir atsakingai. Juozas Grušas yra pasakęs: „Ką palikote už savęs, rasite prieš save.“ Organizatoriai dėkoja už dalyvavimą ir mokinių įkvėpimą kūrybai!

Virtualus konkurso katalogas

Mokytoja Joana Lukienė