Kviečiame moksleivius į Jaunimo Europos komandą!

• Paskelbta: 2022-06-02
  • Kategorija: Pranešimai

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje skelbia moksleivių atranką į Jaunimo Europos komandos narius, kurie pasakotų jaunimui apie Europos Sąjungą ir prisidėtų prie „Europos egzamino” viešinimo. Kviečiame Jūsų mokyklos moksleivius dalyvauti šių metų atrankoje.

Išsami informacija apie Jaunimo Europos komandos narių atranką skelbiama šiame portale.

Jaunimo Europos komanda – tai 15-22 metų jaunimas, kurie domisi Europos Sąjunga, nori įgyti vertingų įgūdžių ir susipažinti su bendraminčiais. Pagrindinė komandos narių veikla — dalintis informacija apie Europos Sąjungą su savo bendraamžiais.

Kodėl verta tapti jaunimo Europos komandos nariu? Jauni žmonės:

• dalyvaus įvairiuose mokymuose;
  • gilins komunikacijos žinias;
  • susitiks su įdomiais žmonėmis;
  • susipažins su Europos Sąjungos institucijų veikla;
  • užmegs naujų kontaktų ir pažinčių ratą.

Laukiame aktyvaus, pilietiško, motyvuoto jaunimo paraiškų iki birželio 20 dienos. Registracija vyksta čia: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/2d93d353-3821-bd7e-dbc7-dc8db85a1d51

Kvietimas Facebook‘e.