Mokinių iniciatyvų projektas sėkmingai įgyvendintas

• Paskelbta: 2023-01-12
  • Kategorija: Pranešimai

Klaipėdos rajono savivaldybės finansuojamo Mokinių iniciatyvų projekto įgyvendinimas

Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija yra mokykla, skatinanti sveikatos stiprinimą ir sveiko gyvenimo būdo formavimą, todėl kokybiškam ir pilnavertiškam mokinių poilsiui yra būtinos tinkamai įrengtos vietos. Šio Klaipėdos rajono savivaldybės finansuojamo Mokinių iniciatyvų projekto tikslas – įrengti poilsio, bendravimo zoną gimnazijos foje.

Projekto vertė 2000 Eur. Už juos nupirkti 7 mediniai suolai suteikia galimybę gimnazistams ilsėtis pertraukų metu, rengti ugdymo procesą netradicinėje erdvėje, įrengtos mini lentynos, elektros rozetės suteikia galimybę pasidėti ir krauti mobiliuosius įrenginius, vazonuose pasodinti augalai, kuriuos padovanojo gimnazijai mokiniai ir mokytojai.

Taip gimnazijoje ne tik atsirado erdvė kokybiškam mokinių poilsiui, bendravimui, bet ir skatinamos mokinių iniciatyvos, tobulinami finansinio raštingumo ir verslumo įgūdžiai, gilinamos žinios apie gimnazijos biudžeto sudarymą, didinamas mokinių įsitraukimą į mokyklos veiklas ir kuriama atvira sprendimų priėmimo kultūrą.