Penktadienį finišavo krepšinio turnyras

• Paskelbė : Barbora Dotiene
  • Paskelbta: 2022-05-18
  • Kategorija: Renginiai

Beveik visus metus trukęs krepšinio turnyras finišavo penktadienį, gegužės 13 dieną. Trečiąją vietą iškovojo IIIc klasė, įveikusi IIIe klasės mokinius. Dėl pirmosios vietos susitiko IVa ir IVe klasės. Rungtynių pradžia didelės intrigos nežadėjo. Nuo pirmų susitikimo minučių favorite laikyta IVe klasės komanda išsiveržė į priekį apie 10 taškų ir tokį skirtumą išlaikė iki pat didžiosios pertraukos. Atrodė, kad veksmas ir toliau taip vystysis, tačiau po pertraukos grįžę į aikštelę IVa klasės krepšininkai su tokia įvykių eiga nesutiko. Pakoregavę savo puolamuosius ir gynybinius veiksmus, pradėjo vytis varžovus ir pačioje rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę rezultatu 60-55. Tad sveikiname GVG taurės savininkus – IVa klasės mokinius ir jų klasės vadovą Vidą Vaitkų!