Gimnazistai dalijosi kalėdiniu džiaugsmu

• Paskelbta: 2023-12-18
  • Kategorija: Sveikinimai

Gimnazistai dalijosi kalėdiniu džiaugsmu

Laukdama Kalėdų Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos bendruomenė susitelkė sukurdama kalėdinę šventę Viliaus Gaigalaičio globos namų gyventojams. Moksleiviai, vadovaujami mokytojų, parengė ir padovanojo Kalėdų laukimo koncertą.  Savo jaunatvišku džiaugsmu, šiluma, savo kūryba su seneliais, neįgaliaisiais dalijosi gimnazijos choristai,  skudutininkų ansamblis (vadovės Jūratė Surblienė, Laima Rimkienė, akomponiatorė Elena Tislenka), šokėjų grupės (vadovė Anželina Papievienė), skaitovai (vadovė Giedrė Mogilaitė). Šventės kvapą ir skonį paskleidė mokinių, padedamų mokytojos Ritos Batečko, prikepti ir padalinti  kalėdiniai skanėstai.  Žinoma, koncerto dalyviai ne tik nuoširdžiai dalinosi, bet ir patys praturėtėjo bei praturtino savo kalėdinį laukimo laiką, nes „duodami mes gauname“ –  jautrumą, šilumą, prasmę.