Rinktis profesiją ne per anksti

Spalio 10 d. Ig klasės mokinai lydimi klasės vadovės A. Kalinauskienės bei istorijos mokytojos G. Pupšienės lankėsi VilniusTech, kur susipažino su studijų programomis Aplinkos inžinerijos ir Fundamentinių mokslų fakultetuose. Aplinkos ižinerijos fakulteto lektorė Eglė Marčiulaitienė ir prof. Jūratė Sužiedelytė – Visockienė pristatė mokiniams geodezijos programą bei parodė kvapų ir triukšmo laboratorijas. Studijų prodekanė Dovilė Deltuvienė pristatė mokiniams, ko mokomąsi Fundamentinių moklsų fakultete bei pakvietė dalyvauti universiteto renginiuose.

Vėliau mokinių laukė „Tūkstantmečio vaikų“, kur dalyvavo Martynas Riekašius, filmavimas LRT televizijoje. Kaip sekėsi Martynui bus galima pamatyti gruodžio 3 d. per LRT.

Ig klasės vadovė Alina Kalinauskienė