Gimnazistų išvyka į „Karjera&studijos 2023“ parodą

• Paskelbta: 2023-03-31
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Gimnazistų išvyka į „Karjera&studijos 2023“ parodą

Kovo 30 d. „Vaivorykštės“ gimnazijos II-IV klasių mokiniai, lydimi etikos mokytojos Giedrės Jakaitės, psichologės Neringos Gerdauskytės bei anglų kalbos mokytojų Alinos Kalinauskienės ir Violetos Jurjonienės, dalyvavo Lietuvos parodų ir kongreso centre „Litexpo“ vykusioje „Karjera&studijos 2023“ parodoje.

Tai didžiausia ir populiariausia tokio pobūdžio paroda, kuri skirta ne tik mokiniams bei studentams, bet ir mokytojams bei švietimo įstaigų administracijos nariams. Gimnazistai parodos metu sužinojo apie studijų galimybes aukštosiose mokyklose Lietuvoje bei užsienyje. Tie, kuriems aktualu profesinių mokyklų pasiūla, taip pat galėjo pabendrauti su šių mokyklų atstovais, užduoti jiems klausimus.

Parodos dalyviai turėjo galimybę išklausyti jaunimui aktualius pranešimus: „Ką daryti, kai nežinai, ką studijuoti?“, „Pasiruošk matematikos egzaminui su KTU“, „Motyvacija mokytis“. Taip pat galėjo dalyvauti atvirose diskusijose, tokiose kaip „Kodėl reikia studijuoti politiką?“ Žinoma, ir mokytojai neliko nuskriausti – jiems buvo skirta 3 salė, kurioje vyko įdomūs seminarai, susitikimai bei prezentacijos.

Informacijos sklaidos klubas