Mokymasis netradicinėse erdvėse

• Paskelbta: 2023-02-07
  • Kategorija: Aktualijos

Vasario 3 dieną mes, IIa ir IIb klasės mokiniai, vykome į edukacinę ekskursiją Kaune, kurią organizavo mokytojos Gražina Pupšienė ir Zofija Vaitkuvienė. Lankėmės Vytauto Didžiojo karo ir Farmacijos muziejuose. Karo muziejuje vyko edukacija „Lietuva NATO gretose“, kurioje buvo patikrintos mokinių žinios apie Antrąjį pasaulinį karą, NATO vaidmenį. Vėliau apžiūrėjome eksponatus, pristatančius Lietuvos istoriją, ginklų bei karinės atributikos evoliuciją. Farmacijos muziejuje buvome supažindinti su senovės medicinos įrankiais ir priemonėmis, sužinojome, kaip atrodė to meto vaistinės, receptų kambarys,  išgirdome daug įdomios informacijos apie to meto mediciną, gydymo metodikas. Edukaciją užbaigėme žiūrėdami krepšinio varžybas Žalgirio arenoje.

Ši išvyka buvo labai įdomi, sužinojome daug įdomios ir naudingos informacijos.

Liepa Macuraitė, IIa