Užsienio kalba – ne kliūtis mokinių kūrybiškumui

• Paskelbta: 2023-11-09

Užsienio kalba – ne kliūtis mokinių kūrybiškumui

Lapkričio 9 d. 12 gimnazijos I-II klasių mokinių dalyvavo Vakarų Lietuvos regiono konkurse „Istorijų kūrimas anglų kalba“. Šį konkursą jau antrus metus organizuoja VŠĮ Pranciškonų gimnazija, bendradarbiaudama su socialiniais partneriais Tarptautiniu LCC universitetu Klaipėdoje ir American English Corner (JAV ambasada) Klaipėdos Ievos Simonaitytė viešojoje bibliotekoje. Konkurso partneris – Kretingos rajono švietimo centras. Mokinių pateiktus darbus vertins LCC universiteto Klaipėdoje pedagogikos studijų studentai, vadovaujami anglų kalbos profesorės Robin Gingerich.

Konkurso tikslas – skatinti mokinius naudoti anglų kalbą komunikavimo ir kūrybiškumo kompetencijoms plėtoti tarptautiniu lygiu bei siekti glaudesnio tarpinstitucinio bendradarbiavimo tarp mokyklų, LCC universiteto ir JAV ambasados Lietuvoje.

Atlikę užduotį mokiniai minėjo, jog konkursas jiems patiko, nes buvo pateikta neįprasta užduotis – reikėjo sukurti istoriją apie tai, ką veikia vieni namuose likę batai. Šiemet dalyvavę pirmokai teigė, jog jau laukia kitų metų konkurso, o II klasių mokiniai labai tikisi, jog ir kitais metais turės galimybę pasidalinti savo idėjomis.

Anglų kalbos mokytoja Alina Kalinauskienė