Konkursas „Tautiška“

• Paskelbta: 2023-06-05

Konkursas „Tautiška“

Paskelbti tautiškiausios rajono mokyklos rinkimų konkurso nugalėtojai

Konkurso organizatorius ir vykdytojas – Gargždų atviras jaunimo centras – sukvietė dalyvius į apdovanojimų vakarą Veiviržėnų kultūros centre.

„Daug emocijų, daug įspūdžių, pergalės pakylėjimas ir pralaimėjimo nusivylimas, tai tik trumpalaikis jausmas, o išmokti šokiai, dainos, pažinta istorija ir nauji potyriai – ilgalaikis mūsų palikimas, – renginyje kalbėjo konkurso organizatoriai. – Viso konkurso tikslas – skatinti mokyklas šviesti jaunimą tautiškumo temomis, didinti pilietiškumo ugdymą, skatinti mokinius domėtis Lietuvos kultūra, istorija ir tradicijomis. Tikime, kad mokyklos pasiekė ir išpildė šį tikslą su kaupu – perduodami savo turimą tautiškumą mokiniams.“

Tautiškiausios rajono mokyklos titulą iškovojo Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija.

„Vaivorykštės“ gimnazija laimėjo antrąsias vietas trijose kategorijose – „Tautiškiausia pamoka“, „Tautiškiausia daina“, „Tautiškiausias šokis“.

Gargždų atviro jaunimo centras dėkoja gimnazijos mokytojams ir mokiniams už aktyvumą, pastangas ir parodytą kūrybiškumą.

Direktoriaus pavaduotoja Vida Valaitytė