Izabelė Kurpeikytė - J. F. Kelkio premijos laureatė

• Paskelbta: 2023-04-06
  • Kategorija: Didžiuojamės
IZABELĖ KURPEIKYTĖ (IVa) Johano Ferdinando Kelkio premijos „Jaunasis publicistas 2023“ laureatė.

2023 m. kovo 30 d. J. Lankučio viešojoje bibliotekoje įvyko baigiamasis renginys ,,Gargždai Lietuvių kalbos dienų sostinė - 2023". Jo metu įteikta ir antroji Johano Ferdinando Kelkio premija „Jaunasis publicistas“. Jos laureatė – Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos moksleivė Izabelė Kurpeikytė (jos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rasa Rusteikienė).

Danielė Domeikytė (2022 m. J. F. Kelkio konkurso laureatė) renginio metu Izabelei linkėjo nenustoti rašyti, nebijoti drąsiai reikšti savo minčių apie tai, kas iš tikrųjų yra svarbu, ir prisiminti, jog šio laimėjimo, šios premijos esmė yra ne pinigai. Šis titulas įpareigoja jausti atsakomybę populiarinti J. F. Kelkio vardą, domėtis jo gyvenimo istorija bei puoselėti mūsų gražią lietuvių kalbą, dėl kurios išlikimo taip išdidžiai kovojo Mažosios Lietuvos šviesuoliai J. F. Kelkis, I. Simonaitytė ir kiti.

Sveikiname Izabelę Kurpeikytę ir džiaugiamės kitomis šiame konkurse dalyvavusiomis gimnazistėmis: Darija Sermontyte, Daniele Domeikyte, Rugile Širakovaite, Emilija Tarvydaite! (Šių merginų lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Zofija Vaitkuvienė).
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Rasa Rusteikienė