Dailės olimpiada „Eni beni diki daki – aš einu ieškoti“

• Paskelbta: 2023-03-14
  • Kategorija: Didžiuojamės

Sveikiname 2023 m. Lietuvos mokinių dailės olimpiados  „Eni beni diki daki – aš einu ieškoti“ dalyvius ir nugalėtojus!

Šių metų olimpiados dalyvius organizatoriai kvietė pasvarstyti žaidimo(-ų) tema. Žmonija žaidžia jau bent 4600 metų. Žaidimas svarbus ne tik vaikystės, paauglystės laikotarpiu, žaidžiame tol, kol esame gyvi, o gal net galima sakyti: esame gyvi, kol žaidžiame? Per žaidimą ugdoma valia, ištvermė, empatija, lavinamas kūrybiškumas, vaizduotė, mąstymas, emocinis intelektas, gebėjimas bendrauti, girdėti, jausti. Galų gale „ten“ mokomės ir laimėti, ir garbingai pralaimėti. Žaidžiantis žmogus – save ir pasaulį pažįstantis bei kuriantis žmogus.

Kovo 8 d. Gargždų „Vaivorykštės“gimnazijoje vykusi dailės olimpiada sulaukė gausaus būrio dalyvių. Olimpiados dalyvai atsivežė namų darbus, kuriuose atskleidė žaidimų temą. 3 valandas dalyviai kūrė

Olimpiadinį darbą, po kurio laukė kūrybinių darbų pristatymas.

Komisijai susumavus balus, paaiškėjo Klaipėdos raj. olimpiados nugalėtojai:

Gustė Bagdonaitė (Ib kl.) – I vieta;

Joris Vytis (II a kl.) – III vieta (mokytoja Rita Batečko);

Ineta Katkutė (Id kl.) – II vieta (mokytoja Joana Lukienė).

Dailės mokytoja Joana Lukienė