2 grupės čempionai

Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija – 2022–2023 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių gimnazijų, vidurinių mokyklų sporto šakų varžybų 2 grupės čempionai!

Nugalėtojų titulas atkeliavo į Gargždus! 28 komandų, pradedant kvadrato, smiginio ar virvės traukimo ir baigiant krepšinio, tinklinio ar futbolo, rezultatai visus mokslo metus vykusiose zoninėse, tarpzoninėse ar finalinėse varžybose leido pirmą kartą rajono istorijoje tapti šių žaidynių nugalėtojais.

Gargždų „Vaivorykštės" gimnazija, aplenkusi šios grupės 55 kitas Lietuvos gimnazijas, dalyvavusias bent zoninėse varžybose, taip pat pirmą kartą laimėjo pirmąją vietą!              .

Sportininkus ruošė mokytojai V. Marcinkevičius, T. Papievis, V. Čekanauskas, A. Papievienė.