Edukacija apie tvarumą ,,Kranto“ progimnazijos pirmokams

Sausio 25 dieną Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos gamtos mokslų laboratorijos duris pravėrė Gargždų „Kranto“ progimnazijos 1c klasės mokiniai ir jų mokytoja Jolanta Gilvonauskienė. Edukacinį užsiėmimą, kaip iš perdirbamų popieriaus atliekų (senų laikraščių) pasigaminti rankų darbo popierių, kurį bus galima panaudoti rašant laišką, atviruką ar sveikinimą, vedė gimnazijos biologijos mokytoja metodininkė Raimonda Kundrotienė.

Jaunieji tyrėjai stebėjo popieriaus gamybos procesą, o vėliau patys, mokytojoms padedant, ėmėsi gaminti popierių. Svečiams labai patiko dalyvauti eksperimentinėje veikloje, o labiausiai mokiniai džiaugėsi rezultatu – rankų darbo popieriumi.

Pradinių klasių mokytoja Jolanta Gilvonauskienė džiaugėsi, kad dirbti šiuolaikiškoje praktikos darbams pritaikytoje aplinkoje galėjo ir pradinukai. Taip skatinamas ne tik bendradarbiavimas, bet ir šiuolaikiškas STEAM ugdymas, aktualizuojami atsakingo vartojimo klausimai.

Biologijos mokytoja metodininkė Raimonda Kundrotienė