Gamtos mokslų laboratorijoje įveiktas iššūkis!

Gargždų Vaivorykštės gimnazijos gamtos mokslų laboratorijoje įveiktas iššūkis

Gargždų ,,Vaivorykštės“  IIb ir IIa gimnazistų komanda: Gytis Gedmintas, Beatričė Janciūtė, Joris Vytis priėmė iššūkį ir gamtos mokslų laboratorijoje iš krevečių lukštų išskyrė polimerą chitozaną bei pagamino bioplastiko bandinius. Kovo 16 dieną respublikinėje tiriamojoje-praktinėje gamtos mokslų konferencijoje „Stebiu. Kuriu. Analizuoju” pristatė tiriamąjį darbą „Chitozano išskyrimas iš krevečių ir vėžių kiautų ir panaudojimas bioplastiko gamybai“.  III klasės gimnazistė  Lilija Vibrytė pristatė darbą „Pavojingos medžiagos namuose“. Gimnazistai ne tik pristatė savo atliktas veiklas, pasidalino tarpusavyje ugdymosi patirtimis, bet ir buvo apdovanoti padėkos raštais, asmeninėmis dovanėlėmis.

Darbo vadovės chemijos, fizikos mokytoja Jurgita Gerulskienė ir biologijos mokytoja metodininkė Raimonda Kundrotienė džiaugiasi gimnazistų atradimais ir atsakingai bei kūrybingai besimokančiais, garsinančiais Gargždų „Vaivorykštės“ gimnaziją respublikoje mokiniais!

Fizikos ir chemijos mokytoja Jurgita Gerulskienė