Išmaniosios technologijos kūryboje

• Paskelbta: 2024-03-19
  • Kategorija: Konkursai

Išmaniosios technologijos kūryboje

52-oji tarptautinė vaikų dailės paroda-konkursas Lidice 2024 kvietė mokinius dalyvauti su kūrybiniais darbais bei atskleisti temą „Karavanas“. Du „Vaivorykštės“ gimnazijos IId klasės gimnazistai panaudotojo skaitmenines-išmaniasias technologijas.  Erikas Kurtkus sukūrė animaciją „Package”, o Arija Laučytė nupiešė skaitmeninio meno iliustraciją „New begginings“.

Žodis „karavanas“ sukelia mintis apie keliones, nuotykius, laisvę ar nepriklausomybę. Tai taip pat gali mums priminti apie žmones, kurie juda iš vietos į vietą, klajoklišką gyvenimą, gyvenant nuolatiniame kontakte su gamta.  Kupranugariai yra pagrindinis pragyvenimo šaltinis milijonams šeimų, ypač piemenims, gyvenantiems sausose ir kalnuotose pasaulio vietose. Anksčiau žmonės krovinius gabendavo įvairiais būdais. Šiandien naudojame daug greitesnius sunkvežimius, traukinius, laivus ir lėktuvus, todėl galime gabenti didelius prekių kiekius dideliais atstumais per trumpą laiką. Paštas aptarnauja siuntinių, laiškų, siuntų pristatymą. Tai taip pat nurodo reikšmingą šiuolaikinių technologijų, leidžiančių mums bendrauti, vaidmenį, nepaisant atstumo.

Animacijos nuoroda

Dailės mokytoja Joana Lukienė