„Minijos“ ketvirtokai svečiuojasi gimnazijoje

• Paskelbta: 2022-10-20
  • Kategorija: Pranešimai

Gimnazijos gamtos mokslų laboratorijoje netradicinėje pamokoje dalyvavo Gargždų „Minijos“ progimnazijos 4c klasės mokiniai ir jų mokytoja Vida Ratkuvienė, užsiėmimą vedė gimnazijos biologijos mokytoja metodininkė Raimonda Kundrotienė. Mokiniai atliko praktinį darbą: gamino spalvotus dirbtinius ikrus, kuriuos kūrybiškai panaudojo kurdami paveikslėlį – gėlę.  Jaunieji tyrėjai labai džiaugėsi dalyvaudami eksperimentinėje veikloje ir norėtų sugrįžti dar kartą, o aš džiaugiuosi, kad ne tik mūsų gimnazijos mokiniai turi galimybę dirbti šiuolaikiškoje praktikos darbams pritaikytoje aplinkoje, bet ir kitų mokyklų ugdytiniai. Taip skatinamas ne tik bendradarbiavimas, bet ir šiuolaikiškas STEAM ugdymas Klaipėdos rajone.

Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos biologijos mokytoja metodininkė Raimonda Kundrotienė