Konkursas „Gamtos mokslų mozaika“

• Paskelbta: 2023-04-27

Konkursas „Gamtos mokslų mozaika“

Ketvirtadienį, balandžio 27 dieną, vyko konkursas „Gamtos mokslų mozaika“, kurioje dalyvavo šešios rajono mokyklos, tarp jų ir Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos mokiniai. Renginį organizavo mokytoja Jurgita Gerulskienė, darbus vertino biologijos mokytojos Raimonda Kundrotienė ir Jolita Višinskienė. Renginio metu įvairaus amžiaus mokiniai kūrė universalų filtrą, šalinantį vandens priemaišas, spalvą, kvapą, skonį, jį išbandė filtruodami gaivųjį gėrimą „Pepsi“ bei nustatė filtravimo greitį. Renginio metu mokiniai sudėjo gamtos mokslų mozaiką. Konkursą laimėjo Gargždų „Kranto“ progimnazija, antrą vietą užėmė Gargždų „Minijos“ progimnazija, o trečia vieta džiaugėsi Veiviržėnų mokykla. Renginio metu naujų dalykų išmoko bei sužinojo ne tik mokiniai, bet ir mokytojai.

Fizikos ir chemijos mokytoja Jurgita Gerulskienė