Klaipėdos krašto prijungimo 100-metis

• Paskelbė : Darius
  • Paskelbta: 2023-01-19

Klaipėdos krašto prijungimo prie Didžiosios Lietuvos 100-mečiui

2022 rudenį rajono mokyklose buvo vykdomas projektas „Klaipėdos krašto veidai praeityje ir dabar“, kurio tikslas ugdyti moksleivių kūrybiškumo, pilietiškumo ir komunikavimo kompetencijas. Projekte dalyvavo Gargždų „Vaivorykštės“ ir Priekulės I. Simonaitytės gimnazijų moksleiviai, „Minijos“ progimnazijos ir Kretingalės pagrindinės mokyklos moksleiviai. Surinkta ir atkurta daugiau kaip 100 nuotraukų, kurių geriausios eksponuojamos Klaipėdos rajono J. Lankučio viešosios bibliotekos jaunimo skyriuje. Kviečiame apsilankyti ir pasidžiaugti moksleivių darbais. 2023 sausio 20 d. 9.00 val. vyks parodos atidarymas, netradicinė pamoka, kurios metu bus pristatoma istorija, kaip ir kada Klaipėdos kraštas prijungtas prie Lietuvos.

Istorijos mokytoja Ingrida Jančauskienė