Draugiškoji SEU drambliada

• Paskelbta: 2023-03-23

Draugiškoji SEU Drambliada

2023 m. kovo 10-17 VšĮ „Pozityvaus ugdymo institutas“ ir Lietuvos Socialinio emocinio ugdymo asociacija jau šeštus metus organizavo „DRAUGIŠKĄJĄ SEU DRAMBLIADĄ“, kurioje dalyvavo 1d klasės mokiniai. Klasės vadovė psichologė Neringa Gerdauskytė vedė  užsiėmimą „Mes – komanda", kurio tikslas – stiprinti tarpusavio santykius. Užsiėmimas sudarytas iš 5 etapų: pirmame etape mokiniai po dvi minutes kalbėjosi grupėse duotais klausimais. Antrajame – kiekvienas užrašė po kelias savo stiprybes, bruožus ar domėjimosi sritis. Trečiasis etapas – naujovės mokykloje. Mokiniai, susibūrę į grupes pagal savo stiprybes ir pritaikę  minčių lietaus metodą, parengė naujovių mokykloje projektus, kuriuos pristatė ketvirtame etape. Penktasis užsiėmimo etapas – refleksija. Diskusijos metu mokiniai pasidžiaugė geriau pažinę vienas kitą, ugdęsi darbo grupėje gebėjimus.

Atlikdami užsiėmimo „Mes – komanda“ užduotis, mokiniai stiprino tarpusavio santykius, lavino bendravimo, bendradarbiavimo, pasitikėjimo vieni kitais gebėjimus. „Draugiškoji SEU drambliada“ – puiki galimybė mokiniams mokytis pažinti vieniems kitus, įgalinti kiekvieno stiprybes bei kelti inovatyvius tikslus.

1d klasės mokinė Gabrielė Zajančkauskaitė