„Verslumo akademijos“ mokymai

• Paskelbta: 2022-11-16
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

„Verslumo akademijos“ mokymai

Lapkričio 9–10 d. vyko paskutiniai „Verslumo akademijos“ mokymai, kuriuose dalyvavo IIa kl. mokiniai. „Verslumo akademijos“ mokymų tikslas: stiprinti gimnazijos klasių mokinių ir mokytojų ekonominio ir finansinio raštingumo, verslumo kompetencijas, dalyvaujant praktinio verslumo ugdymo akademijos veikloje.

IIa kl. mokinių atsiliepimai apie mokymus:

Liepa Macuraitė ir Deimantė Piaulokaitė:

Pamokose išsiaiškinome, kokių savybių reikia turėti, norint suburti tvirtą komandą, kaip sukurti verslą bei kodėl verslas yra pranašesnis nei samdomas darbas. Paskaitos buvo ypatingai naudingos, išmokome pagrindinių verslumo taisyklių. Įgijome finansinio ir ekonominio raštingumo žinių.

Deimantė Bružaitė:

Pamokose kalbėjome apie tai ko reikia geram lyderiui, kaip sukurti gerą komandą, kurioje vyrautų pozityvas, įvairios naujos mintys ir idėjos. Paskaitose kalbėjome ir apie nuosavo verslo ir samdomo darbo pliusus ir minusus. Taip pat sužinojome ko reikia norint įkurti verslą. Mokymai buvo naudingi ir įdomūs.

Nuotr. Gintauto Našlėno