Kokią karjeros kryptį ar specialybę pasirinkti?

• Paskelbta: 2023-03-01
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Esi dar mokykloje, o jau galvoje sukasi aibė minčių, kuo būti? Kokią karjeros kryptį ar specialybę pasirinkti? Atsakyti sau į šiuos klausimus ir planuoti karjerą bus paprasčiau, jei viską darysi mažais žingsneliais. Vienas iš jų – pagalvoti apie savo pirmąjį darbą.

Klausi, kodėl tai svarbu būtent dabar? Šiandienos darbo rinka pasikeitusi – rasti darbą nebėra iššūkis, nes internete gausybė pasiūlymų įsidarbinti. Tačiau rasti tokį darbą, kuris atvers plačias karjeros galimybes ir padės Tau augti, sudėtinga. Todėl labai svarbu ne tik apsvarstyti, kokią specialybę pasirinkti, bet ir kaip atrodys Tavo pirmasis darbas nuo kurio atsispirsi ir pasiruoši sėkmingai karjerai.

Tad kuo pasižymi geras pirmasis darbas? Kaip pasiruošti pirmai pradžiai? Kaip įžengti į darbo rinką? Apie tai ir dar daugiau diskutuosime nuotoliniame renginyje „Pirmasis Tavo darbas. Koks jis?“ (REGISTRUOKIS).

Trečiadienį, kovo 8 d. 18 val. savo įžvalgomis dalysis:

• Dr. Dalius Misiūnas, ISM rektorius
  • Lukas Jablonskas, ISM alumnas, „Vinted“ produkto vadovas
  • Laurynas Puidokas, ISM karjeros konsultantas

Renginyje kviečiame dalyvauti kartu su tėvais.

Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija.