Julijos Viliūtės (IVe) įspūdžiai

Kovo 22-30 dienomis dalyvavau Erasmus + programos organizuojamuose jaunimo mainuose Estijoje. „Peaceful leaders“ – būtent taip buvo pavadintas projektas, kurio metu turėjau galimybę susipažinti su žmonėmis iš 5 Europos šalių: Estijos, Čekijos, Vengrijos, Ispanijos ir Lietuvos, sužinoti, kokių savybių privalo turėti geras lyderis, pagilinti savo anglų kalbos žinias ir smagiai praleisti laiką. Projekto metu buvo nagrinėjamos šiuolaikinei visuomenei  svarbios temos, gilinamasi į tai, kaip pasaulio įvykiai veikia jaunimą. Pakako laiko ir išbandyti meditaciją, ir pasimėgauti nuostabia Estijos gamta.Tai buvo mano treti jaunimo mainai per šiuos metus ir tikrai ne paskutiniai. Erasmus + organizuoja trumpalaikius projektus įvairiomis temomis ir skirtingose šalyse, todėl manau, jog visi turėtų bent vieną kartą gyvenime tai išbandyti ir taip įgyti naujų įgūdžių ir išgyventi nepamirštamų patirčių!