Netradicinė pamoka gimnazijoje

• Paskelbta: 2023-05-08

Netradicinė pamoka gimnazijoje

Gegužės 5 d. mūsų gimnazijoje svečiavosi savanorė Aleksandra iš Austrijos, kuri šiuo metu dirba Vilniaus Gaono muziejuje. Atvykus į Gargždus, ją pasitiko gimnazijos prezidentė Darija Sermontytė, trumpai papasakojo apie Gargždus, Holokausto įvykius prie autobusų stoties. Atvykus į gimnaziją, Aleksandrą pasitiko III kl. gimnazistų komanda: Jonė B., Benediktas P., Enrika R. ir Darija S. – pristatė gimnaziją, papasakojo trumpą istoriją, nepamiršo paminėti,  kad gimnazija dalyvauja „Tūkstantmečio mokyklų“ projekte, todėl turime laboratoriją, kabinetuose naujos įrangos, baldus. Po ekskursijų viešnia IIc ir IIg klasių mokiniams vedė dvi pamokas Holokausto tema „Geto vaizdai aukų, liudininkų žvilgsniu“. Vieną pamoką mokiniai klausėsi paskaitos ta tema, antrą pamoką dirbo grupėse, atliko kūrybines užduotis, pristatinėjo darbus. Pamokos vyko anglų kalba – galimybė pritaikyti ir patobulinti savo anglų kalbos kompetencijas. Aleksandra pasidžiaugė, kad mūsų gimnazistai komunikabilūs, drąsūs, nebijantys reikšti savo nuomonę, gebantys laisvai bendrauti užsienio kalba. Gimnazijos TUC ir toliau tęs tradiciją kasmet organizuoti tokias netradicines pamokas.

TUC koordinatorė Ingrida Jančauskienė