„Linksmoji banga 2023“

• Paskelbta: 2023-04-17
  • Kategorija: Didžiuojamės

Sveikiname III respublikinio instrumentinės-vokalinės muzikos festivalio-konkurso „Linksmoji banga 2023“, kuris vyko balandžio 7 dieną Gargždų „Kranto“ progimnazijoje, „Instrumentinės dalies“ laureatus: Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos skudutininkų ansamblį (Tomas Girdžius, Ig kl., Alan Tomchuk, IIc kl., Beatričė Riaukaitė, IIh kl., Austėja Bliudžiūtė, IIh kl., Titas Vilimas, IIIb kl., Benas Kirilovas, IIIf kl., Alanas Kuprelis, IVd kl., Erika Pontežytė, IVb kl.) – 1 vieta.

Gimnazistai konkurse atliko Giedriaus Svilainio „Skudutinės“ – III dalį „Sutartinpolkė“.  III festivalyje-konkurse dalyvavo įvairių žanrų kolektyvai: tautinių instrumentų, vokaliniai ir instrumentiniai-vokaliniai  iš Gargždų, Klaipėdos, Vėžaičių, Marijampolės, Priekulės, Užvenčio, Rietavo, Kauno, Šilutės– daugiau nei 200 dalyvių.  Gimnazistus konkursui paruošė muzikos mokytoja metodininkė Jūratė Surblienė. Džiaugiamės galėdami muzikuoti kartu ir tuo džiaugsmu dalintis su visais.

Muzikos mokytoja metodininkė Jūratė Surblienė