Nacionalinė teisės žinių olimpiada

• Paskelbta: 2024-05-22

Nacionalinė teisės žinių olimpiada

Gegužės 16 dieną Mykolo Romerio universitete vyko Nacionalinė teisės žinių olimpiada. I-osios g klasės mokinės Karolina Januškaitė, Gabija Jocytė, Greta Jonauskaitė ir Agnetė Labrincaitė, laimėjusios Nacionalinės olimpiados I-ąjį etapą, vyko į šios olimpiados finalą. Istorijos mokytoja Gražina Pupšienė iniciavo mokinių dalyvavimą Nacionalinėje teisės žinių olimpiadoje. Į renginį susirinko apie 200 mokinių iš įvairių Lietuvos mokyklų. Olimpiadoje buvo ne tik praktinė dalis, bet ir teorinė – paskaitos, skirtos mokiniams ir jų mokytojams.

Po  paskaitos mokiniai  dalyvavo egzamine, kurio metu galėjo pasitikrinti teisės, pilietiškumo, istorijos žinias ir įgyti naujų įgūdžių.

Renginį vainikavo  uždarymo ceremonija, kurios metu buvo įteikti padėkos raštai daugiausiai pasiekusiems mokiniams. Ši olimpiada ne tik suteikė vertingų žinių, bet ir skatino bendravimą bei bendradarbiavimą tarp mokinių ir mokytojų. Tai buvo puiki proga patikrinti žinias ir praplėsti akiratį.

Ig mokinė Karolina Januškaitė