„TIRK, ATRASK IR BŪSI PASTEBĖTAS“

• Paskelbta: 2024-05-22
  • Kategorija: Konkursai

Gimnazistų sėkmė respublikinėje konferencijoje

Gegužės 16 dieną penki mūsų gimnazijos mokiniai: Rimeikis Paulius, Balčytytė Goda, Cemnolovskytė Gabija, Putinaitė Neringa, Skumanaitė Adrija Marija dalyvavo respublikinėje patyriminėje moksleivių gamtos ir socialinių mokslų konferencijjoje „TIRK, ATRASK IR BŪSI PASTEBĖTAS“. Renginį organizavo Klaipėdos raj. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos biologijos mokytoja metodininkė Diana Vepštienė ir geografijos mokytoja Ugnė Ruibienė. Svarbiausias konferencijos tikslas buvo skatinti mokinių domėjimąsi gamtos ir socialiniais mokslais, stiprinti mokinių komunikavimo, pažinimo, pilietiškumo, kūrybiškumo, socialinę, emocinę ir sveikos gyvensenos kompetencijas. Mokiniai per biologijos ir geografijos pamokas įgytas teorines žinias turėjo pritaikyti atlikdami įvairias praktines užduotis gamtoje. Gimnazistai respublikinėje konferencijoje užėmė antrą vietą!

Dėkojame oraganizatoriams už puikiai organizuotą renginį ir ledus, kurie atgaivino mus.

Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos biologijos mokytoja ekspertė Raimonda Kundrotienė