„Ir vėl vakaras....“

• Paskelbta: 2023-12-04

„Ir vėl vakaras....“

Sielai džiugu, kai skamba daina

Klaipėdos m. „Smeltės“ progimnazijoje lapkričio 29 dieną vyko XV Klaipėdos apskrities vaikų ir jaunimo dainos festivalis „Ir vėl vakaras...“, skirtas Vytauto Kernagio atminimui. Festivalyje dalyvavo mokiniai: Paulikaitė Fortūnata, Id kl., Požytė Evelina, Id kl., Lankutytė Jūratė, Id kl., Razma Lukas, If kl., Jokšaitė Deimilė, IIIa kl., Gumuliauskaitė Vesta, IIIc kl. Gimnazistai atliko dvi dainas: „Tamsus langas“ – muzika Kęstučio Lušo, muzika Rūtos Morozovaitės ir „Rami“ – muzika ir žodžiai Justino Jaručio bei Andrės Balžekienės. Muzikos mokytoja Jūratė Surblienė kartu su mokiniais džiaugėsi galimybe turiningai ir įdomiai praleisti laisvalaikį, prisiliesti prie V. Kernagio kūrybos, dainuojamosios poezijos, pabendrauti su kitais dainininkais bei festivalio organizatorių padėkos raštais ir dovanėlėmis.

Muzikos mokytoja metodininkė Jūratė Surblienė