Gimnazistų pamokoje – Klaipėdos rajono meras

• Paskelbta: 2023-11-24

Gimnazistų pamokoje – Klaipėdos rajono meras

Gimnazijos trečiokams pasisekė – jiems pamoką vedė pats rajono meras Bronius Markauskas.

Nesprendė lygčių, nebraižė kreivių, nekirčiavo ir nekalbėjo apie kitas pasaulio šalis. Pamoka buvo skirta pokalbiui apie Klaipėdos rajoną, čia įsikūrusius verslus ir, žinoma, politiką.

Svečiui buvo įdomu, ar mokiniai domisi, kuo gyvena rajonas, ką veikia Savivaldybės darbuotojai, kur naudojamos biudžeto lėšos, kas vadovauja Vyriausybei, kokias partijas mokiniai žino. Aktyviai atsakinėjusieji gavo šaunių prizų.

Meras prasitarė, jog svajojęs tapti gydytoju, tačiau baigęs mokyklą pasirinko kitą profesiją, vėliau – politiko kelią.

„Visada judėkite pirmyn, nebijokite permainų“, – gimnazistus drąsino pamokos svečias rajono meras B. Markauskas.

Informacinės sklaidos klubo inf.

Nuotraukoje: rajono meras B. Markauskas vedė pamoką gimnazijos trečiokams.