Edukacija mokytojams MO muziejuje

• Paskelbta: 2024-01-02

Edukacija mokytojams MO muziejuje

Dalis Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros, dailės, technologijų, muzikos dalykų mokytojų aktyviai dalyvauja projekto „Tūkstantmečio mokyklos I“ mokymuose „Kultūrinės kompetencijos ugdymas kaip integralus mokymosi procesas“.

Jau  yra įvykę du užsiėmimai su  prof. dr. Elena Jolanta Zabarskaite. Gruodžio 29 d.  gimnazijos pedagogai lankėsi Vilniuje, MO muziejuje, dalyvavo edukacijoje  „Integruota kūrybinio rašymo ir dailės pamoka“. Su moderniu muziejumi supažindino ir netradicinę pamoką vedė rašytoja Ilona Ežerinytė. Į darbo grupių veiklas įsiliejo ir būsimų edukacijų lektorės Andželika Aleksandravičiūtė, Lina Sirgedienė.

Gimnazijos mokytojai aplankė parodas „Vilniaus pokeris“ (rašytojo R. Gavelio romaną interpretuoja režisierius Oskaras Koršunovas bei scenografas, menininkas Gintaras Makarevičius) ir  „Per V. B. prizmę“ (Andriaus Zakarausko kūryba).

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Zofija Vaitkuvienė

Nuotrauka Gintauto Našlėno