„Vaivorykštės“ jaunųjų matematikų sėkmė olimpiadoje

• Paskelbta: 2023-11-06

Matematikų sėkmė olimpiadoje

2023 m. spalio 30 d. Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos I-IV klasių mokiniai dalyvavo 21-ojoje komandinėje jaunųjų matematikų olimpiadoje prof. V. Liutiko prizui laimėti. Olimpiada vyko Kretingoje, Jurgio Pabrėžos universitetinėje gimnazijoje. Mokiniai, susiskirstę komandomis po keturis, dvi valandas sprendė matematikos uždavinius.

I-II ir III-IV klasių grupėse dalyvavo po 9 komandas. Mūsų mokyklai atstovavo dvi I-II klasių komandos ir dvi III-IV klasių komandos.

I-II klasių grupėje pirmąją vietą iškovojo Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos komanda. Komandos nariai: Martynas Riekašius, Augustė Stasaitytė, Greta Daukšytė, Goda Daukšytė.

III-IV klasių mokiniams sekėsi gerai, tačiau iki prizinės vietos šiek tiek pritrūko.

Pasibaigus olimpiadai, visi dalyviai ir juos lydėję mokytojai buvo pakviesti į Kretingos bendrovę Terekas (FlexBlox), kur susipažino su bendrovės veikla bei pasiekimais.

Dalia Bendikienė, matematikos mokytoja ekspertė