Sveikiname sportininkus!

• Paskelbta: 2024-09-26

Rudens kroso varžybose ,,Vaivorykštės“ bėgikai - greičiausi

Rugsėjo 25 d. vyko rajono mokyklų Rudens kroso varžybos, kuriose puikiai pasirodė mūsų gimnazijos mokiniai. Varžybose dalyvavo net 30 gimnazistų. Bendrakomandinėje įskaitoje miesto mokyklų grupėje iškovota pirmoji vieta. Savo amžiaus grupėse nugalėtojais tapo:  Grėjus Gudavičius, IIh klasė, Marija Toleikytė, IIIe klasė ir Simas Petrusevičius, IIId klasė. Prizines vietas iškovojo Eva Parnarauskaitė, Ii, Gintė Parnarauskaitė, Ic, Dainius Kučinskas, If, Jonas Stanevičius, IIg, Beatriče Janciūtė, IVb, Liepa Šideikytė, IVf, Jaunius Jonikas IVe ir Jokūbas Stirba, IIIc. Sveikiname nugalėtojus, prizininkus, visus varžybų dalyvius, puikiai pasirodžiusius ir prisidėjusius prie komandos pergalės!

Fizinio ugdymo mokytojas Valentas Marcinkevičius