Nacionalinė mokomųjų mokinių bendrovių eXpo 2024

• Paskelbta: 2024-05-27

Nacionalinė mokomųjų mokinių bendrovių eXpo 2024

Gegužės 17 dieną praūžė Nacionalinė mokomųjų mokinių bendrovių eXpo 2024, kurią organizavo Lietuvos Junior Achievement. Joje dalyvavo iš daugiau nei 900 Lietuvoje veikiančių mokinių verslų atrinkti 57 patys geriausi. Džiaugiamės, kad prisijungti prie pačių geriausių buvo pakviesta ir Gargždų „Vaivorykštės”  gimnazijos merginų komanda „EVE muilai”.

Merginoms teko ne tik parengti  bendrovių veiklos ir finansų ataskaitą, bet ir atsakyti į reiklias verslo komisijos narių pastabas bei klausimus. Galime didžiuotis, kad pavyko visai sėkmingai – jaunoji bendrovė „EVE muilai” (Emma Paulauskytė, Vesta Gumuliauskaitė, Emilija Stankutė) buvo įvertinta ir laimėjo nominaciją  „Pramonės gamybai sparčiausiai pritaikomas sprendimas“. Šį vardinį apdovanojimą įsteigė Lietuvos pramonininkų konfederacija.

Bendrovės prezidentė Emma Paulauskytė ne tik pakviesta dalyvauti lyderystės stovykloje, bet ir gavo asmeninį JA Alumni Lithuania Alumni lyderystės apdovanojimą.

Mokytojos Jurgita Gerulskienė ir Vida Valaitytė-Ivachnenko, konsultavusios gimnazistes, linki, jog  šis laimėjimas joms būtų tik pirmasis žingsnis į dar didesnes pergales ir sėkmę jų pažintinėje kelionėje!

Chemijos ir fizikos mokytoja Jurgita Gerulskienė