Zofija Vaitkuvienė - Metų mokytoja

• Paskelbta: 2024-10-06

GIMNAZIJOS BENDRUOMENĖ DŽIAUGIASI METŲ MOKYTOJO NOMINACIJA!

Klaipėdos rajono pedagogų bendruomenės šventėje, kuri spalio 2 dieną įvyko Klaipėdos koncertų salėje, Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė ZOFIJA VAITKUVIENĖ nominuota Metų mokytoja!  Ji, kaip ir Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Aurelija Daugėlienė, Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Alvyda Švabienė, apdovanota metų mokytojo Bronislavos Aldonos Gedvilaitės-Treijos premija.

Mokytoja Zofija yra pozityvu spinduliuojanti pedagogė, kuri santykiuose su ugdytiniais ir kolegomis akcentuoja jų teigiamas savybes, puikiai bendrauja su mokiniais, tėvais, nuolat domisi švietimo naujovėmis. Pamokas paįvairina šiuolaikinėmis technologijomis, taiko motyvacinius metodus, nuosekliai ugdančius mokinių gebėjimą mokytis, vertinti asmeninius pasiekimus, atsakingai planuoti. Jos mokiniai pelno lietuvių kalbos ir literatūros konkursų apdovanojimus, dalyvauja olimpiadose, edukacinėse pamokose.

Sveikiname kolegę. Linkime kūrybingų metų. Tegu visada Mokytoją lydi sėkmė.

„Viena diena su puikiu mokytoju yra geriau nei tūkstantis dienų stropaus mokymosi“. Japonų patarlė

Kolegų vardu,

Nijolė Balčikonytė,