Advento rytas gimnazijoje

• Paskelbta: 2022-11-29

Advento rytas gimnazijoje

2022-11-28 Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos vidiniame kiemelyje vyko Advento rytas. Jame, nešini Advento vainikais, susirinko klasių atstovai, mokytojai, gimnazijos administracija bei Gargždų Šv. Arkangelo Mykolo parapijos dvasininkai kunigas Mindaugas Stonys ir diakonas Dovydas Paulikas.

Šventinis rytmetis prasidėjo merginų choro „Vaivora“ giesme „Dangaus malonė nuostabi“. Renginio vedėjai – mokinių prezidentė Darija Sermontytė ir ketvirtokas Jonas Lankutis – visus kvietė susimąstyti, atverti sielas gerumui ir santarvei. Po dar vienos „Vaivoros“ atliktos giesmės pavadinimu „Gyvojo vandens šaltiniuos“ vedantieji gimnazijos bendruomenei priminė visų keturių Advento žvakių prasmes ir pakvietė mokyklos direktorę Oną Sturonienę uždegti pirmąją Advento žvakę. Gimnazijos vadovei pasakius jautrią kalbą, palinkėjus visiems rimties ir susikaupimo, D. Sermontytė paprašė tarti žodį Gargždų parapijos dvasininkus. Kunigas M. Stonys susirinkusiems priminė, kad būtent šiuo laikotarpiu labai svarbu atsigręžti į savo vidų. Po savo kalbos kunigas pašventino klasių atstovų atsineštus Advento vainikus, o diakonas D. Paulikas sukalbėjo maldą „Tėve mūsų“.

Renginio pabaigoje, „Vaivorai“ giedant „Tyli naktis, šventa naktis“, gimnazistai prisidegė pirmąsias Advento žvakes ir susikaupę sugrįžo į klases.

Informacijos sklaidos klubas