„Patriotai“ – pirmokų kovos

• Paskelbta: 2024-02-12

„Patriotai“ – pirmokų kovos

Kaip ir kasmet istorijos mokytoja Ingrida Jančauskienė pakvietė pirmokus išradingai paminėti Vasario 16-ąją. Šventinės viktorinos vertinimo komisijai vadovavo „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ žaidimo daugkartinis nugalėtojas, gimnazijos inžinerinės klasės pirmokas Martynas Riekašius.

Renginyje dalyvavo visų 8 pirmųjų klasių moksleiviai. Šįkart komandos buvo mišrios – dalyviai susirinko į komandas burtų keliu. Tik Ic klasė dalyvavo kaip viena komanda ir galiausiai, po papildomų turų išplėšė pergalę.  Tie, kurie atidžiai klausėsi renginį vedusios mokytojos I. Jančauskienės pasakojimo apie Lietuvos istoriją, nesunkiai atsakė į viktorinos klausimus. Kiek sunkiau sekėsi atpažinti rajono lankytinas vietas ar atspėti, ką reiškia žemaitiški žodžiai. Susirungti teko ir komandų kapitonams.

Renginio dalyvius ir sirgalius pasveikino gimnazijos direktorė Ona Sturonienė, o koncertą dovanojo gimnazijos merginų choras ir skudutininkų ansamblis. Muzikaliausiems gimnazistams vadovauja mokytojos Jūratė Surblienė ir Laima Rimkienė.

Informacinės sklaidos klubas

Gintauto Našlėno nuotr.