„DofE” bendruomenės renginys

• Paskelbta: 2023-12-17

„DofE” bendruomenės renginys

Gruodžio 7d. IIc klasės mokinys Matas Rudgalvis, lydimas psichologės, DofE programos vadovės Neringos Gerdauskytės, dalyvavo „DofE“ bendruomenės renginyje Vilniuje. Matas siekia aukso ženklelio (vasarą apdovanotas bronzos ženkleliu ir sertifikatu). Bendruomenės renginio dalyviai klausėsi „Lietuvos Junior Achievement” direktorės Andželikos Rusteikienės pranešimo „Ateities lyderiai – kokios asmeninės savybės ir gebėjimai bus svarbūs ir kaip DofE gali padėti?", „DofE“ alumnų minčių. asmeninių istorijų apie sėkmes ir iššūkius kelyje į tikslą, Saugesnio interneto centro lektoriaus Liudo Mikalkevičiaus pranešimo „Kaip naudotis internetu nesusiduriant su pavojais” ir dalyvavo viktorinoje, kur galėjo pastikrinti žinias.

„DofE“ programos vadovė Neringa Gerdauskytė