Gimnazijoje – egzotiškų šalių KU studentai

• Paskelbta: 2023-12-14

Gimnazijoje – egzotiškų šalių KU studentai

„Vaivorykštės“ gimnazistai vėl sulaukė svečių iš Klaipėdos universiteto. Apie mums egzotiškų šalių – Kamerūno, Zimbabvės, Ganos, Butano, Japonijos, Indijos – ugdymo sistemas, kultūrą, papročius, gyvenimo būdą pasakoja Socialinio darbo katedros studentai, vadovaujami dėstytojo Valdo Rimkaus.

Anglų kalbos mokytoja Laima Rimkienė jau trečius metus pakviečia į gimnaziją kitų šalių KU studentų. Susitikimuose dalyvavo I–IV klasių gimnazistai. Mokiniai ne tik klausėsi svečių pasakojimų, bet ir klausinėjo, pasakojo apie save.

Gamtos mokslų laboratorijoje gimnazistės trečiokės mokino gaminti muilą. Kiek buvo džiaugsmo patiems svečiams nuspręsti, kaip jų daromas muilas kvepės ir kokios spalvos ir formos bus! Pamoka pavyko puikiai – svečiai išsivežė ne tik šiltus įspūdžius, bet ir kvepiančius muilus.

Informacijos sklaidos klubas