Jaunosios verslininkės parodoje „eXpo 2022”

• Paskelbta: 2022-12-23
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Gruodžio 12 dieną Vilniuje vyko Kalėdinė jaunųjų bendrovių paroda ,,Mažoms ir didelėms Kalėdoms: eXpo 2022”. Parodoje dalyvavo mūsų mokyklos gimnazistės ir jų verslo ir vadybos mokytoja Nijolė Ruginienė bei dailės ir technologijų mokytoja Rita Batečko. Prieš tai dar dalyvavusios inovacijų stovykloje, kurdamos verslo planą, JB valdymo struktūrą, rinkdamos rinkos analizę, apsvarsčiusios marketingo strategijas ir gamindamos produktus, mokinės gavo galimybę parodyti savo verslumo ir išradingumo gebėjimus sostinėje.

Merginos su savo įmone: ,,Snieguolės ir septyni žaisliukai” varžėsi tarp 129 atrinktų bendrovių. Gimnazijos atstovių būrys į parodą vežėsi rankų darbo molinius kalėdinius papuošimus, kuriais žavėjosi net Lietuvos Junior Achievement vadovė Andželika Rusteikienė.

Sostinėje merginos įgijo naujos patirties, inovatyvaus verslo įgūdžių, bendravo su klientais ir susidūrė su iššūkiais, išmoko kokybiškų problemos sprendimo būdų ir kviečia siūlo kitais metais panašiuose renginiuose dalyvauti ir jus!

Pareigos: įmonės prezidentė Deimantė Birškytė, IIIa; reklama ir marketingas - Augustė Petreikytė, IIId; tiekimas - Kotryna Vitkutė, IIId; prekybos viceprezidentė - Gytė Jakaitė, IIId; financų viceprezidentė - Eva Černiavskytė, IIId; gamyba: Altėja Stončiūtė, IIIb, Salomėja Ivanovaitė, IIIb, Kamilė Steikūnaitė, IIIe ir Greta Ubartaitė, IIIc.

Eva Černiavskytė, IIId