Laboratoriniai darbai - galimybė mokytis ir kurti

• Paskelbta: 2024-01-22
  • Kategorija: Aktualijos

Laboratoriniai darbai  ne tik suteikia puikią galimybę išmokti ir pritaikyti teorinias žinias praktikoje, bet  ir kurti

Chemijos modulio pamokoje Riebalų klasifikacija ir muilinimo cheminė reakcija  III klasių gimnaizistai stebėjo, kaip riebalai virsta muilu ir įgijo ne tik mokymosi patirties – ši veikla jauniesiems tyrėjams tapo ir įkvepiančios kūrybinės veiklos pradžia. Kiekvienas gaminamas muilas tapo unikalus, o galimybė eksperimentuoti su skirtingais ingredientais ar spalvomis leido išreikšti kūrybiškumą.

Informacinio centro darbuotojos Dalios Žurkauskienės ir ekonomokos mokytojos Vidos Valaitytės-Ivachnenko iniciatyva ir bendradarbiavimas gimnazistus  paskatino domėtis verslumu ir pristatyti savo produktą visuomenei.

Šioje veikloje gimnazistai ne tik įgijo mokymosi patirties, plėtojo verslumo įgūdžius, bet ir skatino kūrybiškumą bei bendradarbiavimą.

Tai yra puikus pavyzdys, kaip mokymas gali būti įdomus  ir įkvepiantis!

Chemijos, fizikos mokytoja Jurgita Gerulskienė