Gimnazistai Vilnius Tech tarpinių darbų peržiūroje

• Paskelbta: 2024-03-13

Gimnazistai Vilnius Tech tarpinių darbų peržiūroje

Kovo 7 dieną vyko Vilnius Tech nuotolinio ugdymo platformos „Ateities inžinerija“ VII-ojo sezono žiemos sesijos tarpinių projektinių darbų peržiūra nuotoliniu būdu, kurioje dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai. Tematikoje ,,Ateities miestas: aplinkos apsauga“ III gimnazijos klasės mokiniai pristatė du projektinius darbus: „Muilo vartojimo poveikis aplinkai ir bioskaidaus muilo gamybos metodai” (atliko Vesta Gumuliauskaitė, Emma Paulauskytė, Emilija Stankutė) ir ,,Citrusinių vaisių žievelės – žaliava eterinio aliejaus, pektino išskyrimui bei pektino panaudojimo alternatyva bioplastiko gamybai“ (atliko Edas Šimkus, Rimantė Butkutė). Mokinius konsultavo Gargždų ,,Vaivorykštės“ gimnazijos chemijos mokytoja metodininkė Jurgita Gerulskienė.

Vilnius Tech nuotolinio ugdymo platformos „Ateities inžinerija“ koordinatorė doc. dr. Eglė Marčiulaitienė pagyrė mokinius, kurių projektiniuose darbuose įžvelgė aktualų ir šiuolaikišką gimnazistų požiūrį į gamtos tausojimą. Docentė palinkėjo sėkmingai užbaigti projektinius darbus ir pakvietė dalyvauti Vilnius Tech nuotolinio ugdymo platformos „Ateities inžinerija“ VII-ojo sezono pavasario sesijos  projektinių darbų konkurse, kuris vyks gegužės 22 dieną Vilniuje.

Raimonda Kundrotienė, Gargždų ,,Vaivorykštės" gimnazijos biologijos mokytoja ekspertė