Netradicinė pilietiškumo pamoka

• Paskelbta: 2024-03-04

Netradicinė pilietiškumo pamoka

Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijoje pavasaris prasidėjo netradicine pilietiškumo pamoka ir naujos mokinių prezidentūros prezidentės Liepos Šideikytės inauguracija.

Įžvalgomis apie politinę situaciją pasaulyje, Europos Parlamento darbą, karą Ukrainoje, Rusijos agresiją pasidalino garbūs svečiai. Gimnazijoje lankėsi europarlamentarai Rasa Juknevičienė ir Andrius Kubilius, Seimo narė Rasa Petrauskienė ir rajono Savivaldybės tarybos nariai Mindaugas Šunokas ir Martynas Martišauskas.

Svečiai iš Briuselio pristatė naujausius duomenis apie ES šalis, pagalbą kariaujančiai Ukrainai, sudėtingą Lietuvos geografinę padėtį. Mokiniai galėjo užduoti svečiams rūpimus klausimus.

Išskirtinio dėmesio sulaukė naujoji mokinių prezidentūros prezidentė Liepa. Ją su naujomis pareigomis pasveikino garbūs svečiai.

Informacinės sklaidos klubas